Кабмін доручив НКРЕКП знизити тарифи на електроенергію для промисловості

14 Серпня 2019, 13:38

Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман 14 серпня доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, знизити тарифи на електроенергію для промисловості. Про це він сказав у ході засідання уряду.

 

Зокрема, Гройсман зазначив, що відповідний проект акт про зниження тарифів має бути підготовлений до наступної середи.

 

"Я пропоную урядове доручення НКРЕКП та Міненерго врегулювати питання ціни (електроенергії, – ред.) для промисловості у зв'язку з впровадженням ринку електричної енергії. І хай збирається це НКРЕКП, хай розглядає це питання, хай зменшують ці тарифи, це їхнє повноваження, хай не включають нам дурня", – сказав прем'єр-міністр.

 

"Я вимагаю від Міністерства енергетики та НКРЕКП прийняти всі необхідні нормативно-правові акти у межах своїх повноважень для того, щоб знизити ціни на електричну енергію для підприємців у країні. Крапка. І це не тільки я вимагаю, а вимагає ще й президент України… До наступної середи проводьте наради, формуйте проект акту. Якщо зміни якісь треба зробити у наступну середу – ми це зробимо", – додав він.

 

Нагадаємо, що 26 червня Кабінет міністрів України встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років.