Кабмін доручив Міноборони внести дані про свої ділянки у земельний кадастр

7 Листопада 2016, 08:56

Кабінет міністрів України доручив Міністерству оборони забезпечити внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, що належать до земель оборони, їх кількісні, якісні характеристики і грошову оцінку. Про це йдеться в розпорядженні №803 від 5 жовтня, опублікованому на сайті уряду на початку листопада.

Така норма передбачена планом заходів щодо запобігання корупції в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади.

Також Міноборони має переглянути свої нормативно-правові акти у сфері реалізації військової кадрової політики на наявність корупціогенних норм, провести Міжнародний антикорупційний тиждень з протидії та перспектив боротьби з корупцією в оборонній сфері, формування середовища її неприйняття.

Планом передбачено, що міністерство має розробити кодекс доброчесної поведінки та професійної етики військових посадових осіб, державних службовців, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, в Міноборони і Збройних силах.

Крім того, має бути забезпечене розміщення у відкритому доступі результатів проведення ревізій, аудиторських та антикорупційних перевірок, планів і результатів роботи тендерного комітету та інших заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків (крім інформації з обмеженим доступом).

Як повідомлялося, військова прокуратура викрила змову комерційного товариства із службовими особами Міністерства оборони України у незаконній передачі земельної ділянки військового містечка в Голосіївському районі м. Києва.