Кабмін доручить головам ОДА розробити графіки споживання електроенергії в пікові години

15 Лютого 2017, 18:41

Уряд України завтра, 16 лютого, доручить головам облдержадміністрацій розробити план-графік споживання електроенергії з метою зменшення її споживання в пікові години навантаження. Про це повідомив віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"Завтра ми віддамо доручення головам обласних адміністрацій разом з обленерго з промисловими підприємствами розробити план-графік споживання, для того щоб зменшити споживання саме в піковий годинник навантаження", – сказав він під час позачергового засідання Кабінету міністрів.

За його словами, відповідно до протоколу засідання Антикризового енергетичного штабу найбільші промислові області – Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська і Чернігівська – вже провели штаби з надзвичайних ситуацій для того, щоб ще раз переглянути плани-графіки, погодинні графіки навантаження і ще раз подивитися на генеруючі потужності, які знаходяться в цих областях.

"Але це не стосується тільки промислових регіонів, це стосується всіх областей, які сьогодні споживають електроенергію. Тому завтра будуть дані відповідні рекомендації, яким чином переглянути режим, і як забезпечити споживання в пікові години навантаження", – підкреслив Зубко.

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу.