Ізраїльська армія завдала авіаударів по сектору Гази у відповідь на ракетний обстріл

8 Грудня 2017, 08:21

Ізраїльська армія завдала удари по деяким об'єктам у секторі Гази у відповідь на ракетний обстріл території Ізраїлю. Про це пише ізраїльське видання Haaretz.

За інформацією армії країни, дві випущені в бік Ізраїлю ракети розірвалися на території сектора Гази. Палестинське агентство Maan повідомило, що воєнізоване угрупування Бригади Салах Ад-Діна взяло на себе відповідальність за обстріл.

У відповідь Ізраїль завдав удар танками і військово повітряними силами. Ізраїльська армія заявила, що вважає палестинський радикальний рух ХАМАС відповідальним за весь ракетний вогонь, який вівся з сектора Гази.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У США такі дії президента пояснили тим, що він зробив символічний крок, який показує прихильність до мирного процесу. 

7 грудня і секторі Гази, східній частині Єрусалиму та Вифлеємі палестинці вийшли на акції протесту через рішення Трампа щодо Єрусалиму, унаслідок сутичок постраждало щонайменше 16 людей.