Ізраїль завдав ударів по постах ХАМАС в Секторі Газа

24 Березня 2019, 12:30

Безпілотник армії оборони Ізраїлю завдав ударів по двох спостережних постах радикального палестинського ісламістського руху ХАМАС у Секторі Газа у відповідь на заворушення на кордоні. Про це повідомляє The Times of Israel.

 

Зокрема, палестинці проводять акції протесту в Газі в рамках розпочатого "Маршу повернення" з вимогою зняття блокади.

 

Їхні організатори заявили, що протести мають на меті досягнення "повернення" палестинських біженців та їхніх нащадків на землі, які зараз є частиною Ізраїлю, і чинять тиск на єврейську державу, щоб зняти обмеження на пересування людей і товарів.

 

Є побоювання, що насильство зростатиме на цьому тижні, і ХАМАС сподівається привернути сотні тисяч бунтівників до огорожі у вихідні, щоб відзначити рік протестів "Маршу повернення".

 

"У відповідь на численні вибухові пристрої, які були кинуті і розірвалися в районі забору безпеки в ході зіткнень на кордоні, літальний апарат ВПС Ізраїлю вразив два наглядової поста ХАМАС в південній частині сектора Газа", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 9 березня ВПС Ізраїлю нанесли авіаудари по трьох районах Cектора Гази, які стали відповіддю на запуск ракет і куль із запальною сумішшю у бік Ізраїлю.