Ізраїль вакцинуватиме третьою дозою Pfizer громадян віком понад 60 років

Суспільство
30 Липня 2021, 15:12

США і ЄС наразі не схвалили вакцинації третьою дозою, поки не доведено, чи вона допомагає, і якщо так, то кому і коли вона потрібна. Однак попередні дослідження в Ізраїлі показали, що захист вакцини від серйозного перебігу захворювання знизився серед щеплених другою дозою у січні 2021 року. Рішення про ревакцинацію ухвалили на тлі зростання кількості випадків захворювання до 2 тисяч на цьому тижні. 

 

Читайте також: Pfizer планує тестувати трьохдозову схему проти Дельти

 

Як відомо, на початку 2021 року Ізраїль здійснив одну з найуспішніших у світі кампаній з вакцинації, уклавши угоду з Pfizer щодо закупівлі достатньої кількості вакцин для населення. Понад 57% з 9,3 млн громадян країни отримали дві дози вакцини Pfizer / BioNTech, понад 80% населення віком за 40 років щеплені.

 

Читайте також: Reuters: Антивакцинатори зірвали стратегію Байдена щодо COVID-19

 

Програма вакцинації дозволила Ізраїлю відновити свою економіку, випередивши інші країни. Але зараз в Ізраїлі спостерігається різке зростання випадків нового штаму Delta навіть серед людей, які щеплені. Тому Беннетт закликав невакцинованих громадян, особливо молодь, яка вагалася, негайно зробити щеплення.