Івано-Франківські депутати оголосили свою облраду невід’ємною частиною Майдану

Акценти
12 Грудня 2013, 16:49

"Івано-Франківська обласна рада провела абсолютно легітимну сесію з кворумом, виїзну сесію тут, у Києві, біля центральної сцени на Майдані, і оголосили свою підтримку Евромайдану", – повідомив депутат від "Свободи" Олександр Сич.

Він також зазначив, що сесія є безстроковою, тому депутати будуть перебувати на Майдані стільки, скільки це буде необхідно.

У свою чергу голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук заявив: "Ми вирішили висловити підтримку вимог українського Євромайдану в Києві, вважати Івано-Франківську обласну раду невід'ємною частиною українського Євромайдану в Києві, тобто ми переходимо на Майдан приймати подальше рішення і свою 26-ту позачергову сесію ми сьогодні не закрили".

Як раніше повідомлялося, депутати Івано-Франківської обласної ради 11 грудня виїхали на безстрокову сесію облради на Євромайдан до Києва. 

Нагадаємо, вночі 11 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут» та військовослужбовці почали штурмувати барикади Майдану.

Проте через активний опір мітингувальників та оперативний під’їзд киян у центр столиці силовикам не вдалося провести зачистку центру громадянського спротиву.

Опозиція заявила, що після штурму Майдану Янукович "плюнув у обличчя" українцям і закрив шлях до компромісів, і закликала людей виходити на Майдан. . 

89