Івано-Франківськ відкриває навчальні заклади попри належність до «червоної» зони

7 Вересня 2020, 12:53

З понеділка, 14 вересня, в Івано-Франківську відкриються школи і дитячі садки, незважаючи на те, що місто належить до «червоної» карантинної зони. Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у Facebook

 

«З наступного понеділка, незважаючи на рішення Києва, наші діти підуть до дитячих садочків та шкіл, бо вони мають право на повноцінне навчання», – йдеться в повідомленні.

 

За словами Марцінківа, є відповідне рішення міської ради.

 

Раніше повідомлялося, що міська рада Івано-Франківська збирається скасувати рішення Держкомісії щодо віднесення міста до «червоної» зони через суд. Зокрема Марцінків заявив, що за постановою Конституційного суду уряд запровадив карантинні обмеження незаконно, оскільки не мав на це повноважень.

 

Віднесення міста до червоної зони означає запровадження низки радикальних обмежень, зокрема зупинку громадського транспорту, закриття закладів громадського харчування, магазинів, дитячих садків, інших установ.

 

Нагадаємо, станом на 7 вересня в Україні – 138 068 випадків COVID-19, з них 2 877 летальних, 62 606 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 2 174 нових випадків. Водночас, за добу одужали 379 пацієнтів.