Ющенко відбув з візитом до Канади

26 Травня 2008, 11:58

  Президент України Віктор ЮЩЕНКО відбув з державним візитом до Канади.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Президента України, візит триватиме з 26 по 29 травня 2008 р.
Планується, що 26 травня в Оттаві глава Української держави проведе зустріч із Прем`єр-міністром Канади Стівеном ГАРПЕРОМ у форматі «віч-на-віч». Після завершення зустрічі розпочнуться переговори Президента України з Прем`єр-міністром Канади у розширеному складі.
Також цього дня В.ЮЩЕНКО виступить на спільному засіданні Палати громад та Сенату парламенту Канади та проведе зустріч з Генерал-губернатором Канади пані Мікаелею ЖАН.
Окрім того, Президент України візьме участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам, церемонії висадження дерева на алеї почесних гостей та в акції «Незгасима свічка».
27 травня у Вінніпегу глава Української держави проведе зустріч з Прем`єром Манітоби Гері ДОЕРОМ. Після завершення зустрічі у присутності В.ЮЩЕНКА буде підписано Угоду про співробітництво між Дніпропетровською областю та провінцією Манітоба.
Також цього дня заплановано покладання квітів до пам`ятника Тарасові Шевченку та пам`ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 рр.
У Вінніпезькому університеті відбудеться церемонія присвоєння Президенту України звання почесного доктора цього навчального закладу.
Окрім того, запланована зустріч Президента з українською громадою м.Вінніпег.

28 травня у Торонто Президент України візьме участь у бізнес-форумі «Перспективи українсько-канадського співробітництва після вступу України до СОТ» та проведе зустріч з представниками української громади.