Ющенко досі живе на державній дачі у Конча-Заспі

16 Травня 2012, 18:56

"За інформацією Державного управління справами, станом на 15 травня 2012 року президенту Ющенку В.А. надано у користування державну дачу на території будинку відпочинку "Конча-Заспа" відповідно до постанови Верховної Ради "Про забезпечення, обслуговування та охорону Президента України" від 4 січня 1992 року". 

"З питанням про вивільнення державної дачі Ющенко В.А. до Державного управління справами не звертався", – ідеться у відповіді.

Крім того, як сказано в листі, питання державного забезпечення, обслуговування та охорони Ющенка врегульовані не тільки вищевказаною постановою Верховної Ради, але і "актом президента України з обмеженим доступом".

Нагадаємо, після того, як Ющенко залишив посаду президента в 2010 році він залишився жити у державній резиденції в Конча-Заспі. Як заявляла його прес-секретар Ірина Ванникова, він житиме там доти, поки його власний будинок у Нових Безрадичах "З проходить необхідну реконструкцію".

За повідомленням ЗМІ, на Банковій було прийнято постанову, згідно з якою держдача у Конча-Заспі за Ющенком закріплюється на 18 місяців, замість одного року.

1 вересня 2011 року дружина Ющенка Катерина повідомила, що вони "переїжджають з державної дачі".