Юрій Кучин став виконувачем обов’язків ректора НМУ ім. Богомольця

16 Серпня 2018, 12:31

У четвер, 16 серпня, Юрій Кучин приступив до виконання обов'язків ректора Національного медичного університету імені А. А. Богомольця. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

 

Повідомляється, що о 9:00 Кучин прибув в ректорат, однак не зміг потрапити на своє робоче місце, оскільки вхід в корпус був заблокований.

 

"До ректорату була викликана поліція, яка звернулася з проханням до осіб, що блокували вхід, допустити працівників поліції в приміщення університету. Однак протестувальники відмовилися виконати законні вимоги працівників поліції, після чого поліція відтіснила осіб від входу в будівлю. В.о ректора НМУ Юрій Кучин у супроводі працівників поліції зайшов в ректорат", – повідомили у МОЗ.

 

У прес-службі додали, що більшість працівників ректорату НМУ не були на своїх робочих місцях у робочий час.

 

"Згодом з'явився проректор НМУ Ярослав Цехмістер, який відмовився ознайомлюватися з наказом про призначення нового в.о. ректора. Але після переговорів сторони дійшли згоди щодо продовження роботи університету у штатному режимі під керівництвом нового в.о ректора. Наказ про його призначення зареєстровано в канцелярії НМУ", – йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 2 квітня Міністерство охорони здоров'я України розпорядилося звільнити ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову.

 

20 лютого Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову. Однак 2 березня стало відомо, що адміністративний суд Києва поновив на її посаді ректора.