Юрченку повідомили про підозру

17 Вересня 2020, 16:33

Народному депутату Олександру Юрченку повідомили про підозру. Про це йдеться на сайті Офісу генпрокурора у четвер, 17 вересня.

 

Юрченка підозрюють у одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі, а також у підбуренні до надання неправомірної вигоди службовій особі, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 368, ч.4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України).

 

Народний обранець у завуальованій формі попросив надати йому через посередника хабар (13 тисяч доларів) за внесення пропозицій до законопроєкту та у подальшому 200 тисяч доларів для підкупу депутатів – за голосування за подані ним пропозиції.

 

Раніше стало відомо, що Національне антикорупційне бюро викрило неофіційного помічника Юрченка – Івана Фіщенка – на отриманні хабаря. Повідомлялося, що в середині серпня детектив під прикриттям передав помічникові першу частину хабаря, 26-27 серпня співучасники планували отримати ще одну частину. 

 

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Юрченко вирішив бажання вийти із фракції та партії на час розслідування справи.