Юна українка здобула “срібло” на чемпіонаті світу з важкої атлетики

24 Жовтня 2016, 10:58

Українка Марія Тимощук завоювала срібну медаль чемпіонату світу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17-ти років у Пенанзі (Малайзія). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Зазначається, що з 19 по 25 жовтня в малайзійському Пенанзі проходив чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. За нагороди світової першості боролися й сім українських спортсменів.

"У підсумку змагань срібло в категорії 58 кг здобула Марія Тимощук. Рівенська спортсменка виборола “мале золото” чемпіонату в ривку – 82 кг та “бронзу” в поштовху – 100 кг. Тож із результатом у сумі двоборства 182 кг юна українка стала віце-чемпіонкою світової першості", – сказано в тексті.

“Мале срібло” у ривку з результатом 78 кг здобула іще одна українка – Каміла Конотоп.

Нагадаємо, раніше Андрій Винокуров поповнив другою нагородою скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи з велосипедного спорту (трек) в Сент-Квентін-ан-Івеліні (Франція). Винокуров став бронзовим призером в індивідуальному спринті.