Італійський суд посадив “екс-регіонала” Маркова під варту

14 Серпня 2015, 14:04

В Італії суд Генуї прийняв міру запобіжного заходу щодо екс-нардепа Ігоря Маркова – утримання під вартою. Про це повідомив народний депутат України Андрій Лозовий у Facebook.

За словами Лозового, адвокат має право оскаржити запобіжний захід протягом 5 днів.

"Від того, чи оскаржить, залежить і дата наступного судового засідання, на якому, очевидно, і буде розглянуто питання про екстрадицію Маркова в Україну", – припускає депутат.

 

Суд Генуї прийняв міру запобіжного заходу щодо Ігоря Маркова – утримання під вартою._____Адвокат має право оскаржити …

Posted by Андрій Лозовий on 14 серпня 2015 р.

Як повідомлялося, 12 серпня Інтерпол затримав екс-регіонала Ігоря Маркова в Італії. 13 серпня Мін'юст попросив суд в Одесі ініціювати екстрадицію екс-нардепа Маркова.

13 серпня Приморський райсуд Одеси виніс заочне рішення про арешт Маркова.

Позбавленому мандата народному депутату Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук.

Також нагадаємо, що на початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого «Комітету порятунку України», очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.

Крім того, після затримання Маркова в Італії «Комітет порятунку України» в особі Азарова закликав італійську владу та Інтерпол звільнити свого соратника.