Італійську філію Приватбанку звинуватили у відмиванні грошей

10 Серпня 2016, 11:39

Банк Італії має намір закрити італійську філію латвійського кредитора AS PrivatBank після виявлення порушень, що стосуються відмивання грошей. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, порушення виявили під час перевірки, проведеної італійським регулятором з 16 березня по 6 квітня. Крім того, Банк Італії заявив, що, на його думку, ризик повторення цих порушень досить великий.

"Перевірки показали серйозні порушення правил із відмивання грошей із ризиком можливого повторення," – ідеться в повідомленні.

Таким чином, італійській філії Приватбанку заборонили проводити будь-які було операції, крім видачі депозитів і переведення коштів клієнтів на рахунки інших банків.

AS PrivatBank, 46%  якого належить українському Приватбанку, був створений в Латвії в 1992 році і має 13 філій в самій Латвії і один в Італії.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 29 липня 2016 року затвердив чотири постанови, якими передбачається арешт низки рахунків в кіпрській філії Приватбанку в рамках розслідування про заволодіння кредитів рефінансування НБУ на суму 19 млрд грн. Приватбанк назвав такі звинувачення безпідставними.