Італія залишила за ґратами «екс-регіонала» Маркова через брак електронних браслетів

2 Вересня 2015, 12:26

Колишній народний депутат України від Партії регіонів Ігор Марков, заарештований поліцією Італії, залишиться у в'язниці через брак електронних браслетів. Про це пінформуєіталійське видання Riviera24.it.

Як відомо, 21 серпня суд Генуї змінив українському екс-депутату Ігорю Маркову запобіжний захід та перевів його з в'язниці під домашній арешт.

Обов'язковою умовою було те, що поза межами в'язниці Марков носитиме електронний браслет.

Проте, як виявилося, в Італії не вистачає пристроїв для усіх в'язнів.

Посольство Росії в Італії звернулося до міністерства юстиції країни з проханням випустити Маркова під домашній арешт без браслету.

Проте 31 серпня Апеляційний суд Генуї це прохання відхилив та постановив, що Марков залишатиметься  у в'язниці.

Як повідомлялося, 12 серпня Інтерпол затримав екс-регіонала Ігоря Маркова в Італії. 13 серпня Мін'юст попросив суд в Одесі ініціювати екстрадицію екс-нардепа Маркова.

13 серпня Приморський райсуд Одеси виніс заочне рішення про арешт Маркова.

14 серпня суд Генуї обрав міру запобіжного заходу щодо Маркова – утримання під вартою.

Позбавленому мандата народному депутату Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук.

Також нагадаємо, що на початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого «Комітету порятунку України», очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.

Крім того, після затримання Маркова в Італії «Комітет порятунку України» в особі Азарова закликав італійську владу та Інтерпол звільнити свого соратника.

96