Італія отримала від України документи для екстрадиції екс-регіонала Маркова

23 Вересня 2015, 17:22

Італія отримала від влади України документи, які потрібні, щоб здійснити екстрадицію екс-депутата Ігоря Маркова. Про це заявив італійський адвокат політика Енріко Скопези.

"Україна передала документи на екстрадицію. Вони перебувають у Міністерстві внутрішніх справ Італії і в суд поки не потрапили", – сказав Скопези.

Адвокат також зазначив, що засідання суду, де буде розглядатися цей запит, поки не призначене.

За словами Скопези, зараз захист Маркова готує прохання про переведення екс-нарлепа з готелю в Генуї, де він перебуває під домашнім арештом з електронним браслетом, у "більш зручне місце, наприклад, в квартиру.

Як повідомлялося, 12 серпня Інтерпол затримав екс-регіонала Ігоря Маркова в Італії. 13 серпня Мін'юст попросив суд в Одесі ініціювати екстрадицію екс-нардепа Маркова.

13 серпня Приморський райсуд Одеси виніс заочне рішення про арешт Маркова.

14 серпня суд Генуї обрав міру запобіжного заходу щодо Маркова – утримання під вартою.

8 вересня в Мін'юсті повідомили, що Україна відправила документи для екстрадиції Маркова з Італіїє

Позбавленому мандата народному депутату Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук.

Також нагадаємо, що на початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого «Комітету порятунку України», очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.

Крім того, після затримання Маркова в Італії «Комітет порятунку України» в особі Азарова закликав італійську владу та Інтерпол звільнити свого соратника.

102