Італія обіграла Іспанію і вийшла до чвертьфіналу Євро-2016

27 Червня 2016, 21:21

У Парижі в 1/8 фіналу Євро-2016 зійшлися збірні Італії та Іспанії. Матч закінчився із рахунком 2:0.

Італія – Іспанія 2:0
Гол: К'єлліні, 33, Пелле, 90+1
Італія: Буффон – Барцальї, Бонуччі, К'єлліні – Флоренці (Дармиан, 84), Пароло, Де Россі (Мотта, 54), Джаккеріні, Де Шильо – Пелле, Едер (Інсіньо, 82)
Іспанія: Де Хеа – Хуанфран, Піке, Рамос, Альба – Бускетс, Фабрегас, Іньєста – Сілва, Мората (Васкес, 70), Ноліто (Адуріс, 46, (Педро, 81).

Італійці активніше почали матч. Міг забивати Пелле, але з його ударом впорався Де Хеа. А після красивого удару Джаккеріні "ножицями" іспанців врятувала штанга. Іспанці спробували вирівняти гру, але їх суперник дуже впевнено діяв на своїй половині поля. І набагато небезпечніше ходив в атаки, в одній із них забив гол – Едер бив зі штрафного, Де Хеа парирував, але К'єлліні виявився першим на добиванні. У другому таймі іспанці заграли активніше, але Італія діяла біля своїх воріт просто і впевнено.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі Євро-2016 збірна Італії зіграє з Німеччиною.

Раніше чвертьфіналістами турніру вже стали ПольщаУельсПортугалія, Франція, Бельгія та Німеччина.