Іспанія долучилася до списку країн, які критикують санкції ЄС проти Росії

10 Березня 2015, 18:15

Іспанія приєдналася до країн ЄС, які публічно критикують санкції проти Росії, висловлюючи зацікавлення в налагодженні стосунків з цією країною. Про це 10 березня заявив міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Гарсія Маргалло після зустрічі зі своїм російським колегою Сєргєєм Лавровим у Москві.

За словами міністра, «збереження або скасування санкцій залежить від того, чи будуть виконуватися угоди щодо України, однак вони (санкції – ред.) не є вигідними ні для кого».

Він додав, що, відповідно до Мінських домовленостей, зброю на Донбасі відводять, тому наразі «немає причин для розширення санкцій».

«Санкції завдають великої шкоди іспанській економіки … У нас великі втрати, особливо в сільськогосподарському секторі», – зазначив глава МЗС Іспанії..

«Я думаю, ми повинні якимось чином включити інтереси Росії в угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом – цю угоду необхідно доповнити співпрацею з РФ», – додав він.

Нагадаємо, раніше глава Європейської Ради дональд Туск заявляв, що європейські лідери сумніваються щодо посилення санкцій проти РФ.