Ірландія закликала Росію вивести війська з України і підтримала санкції ЄС

28 Листопада 2014, 14:33

Глава Міністерства закордонних справ і торгівлі Ірландії Чарльз Фланаген закликав Росію вивести війська з території України. Про це він заявив під час виступу в ірландському парламенті, передає прес-служба МЗС України.

«27 листопада ц. р., виступаючи у верхній палаті (сенаті) ірландського парламенту, міністр закордонних справ і торгівлі Ірландії Чарльз Фланаген закликав Росію припинити подальший напрямок конвоїв зі своєї території і негайно вивести всі війська, зброю і спорядження, які знаходяться під її контролем», – йдеться в повідомленні.

Фланаген також зазначив, що «Російська Федерація повинна використовувати свій безумовний вплив на сепаратистів», щоб змусити їх повністю дотримуватися мінські угоди.

«Однак, зараз майже не видно ознак бажання грати цю роль», – додав міністр.

Він також підкреслив, що введення санкцій проти Росії було необхідно, оскільки це послало чіткий сигнал, що ЄС готовий приймати рішучі заходи в разі необхідності.

Нагадаємо, 17 листопада Рада ЄС із закордонних справ визначила завдання із опрацювання заходів зі зміцнення санкцій проти влади і економіки окупованого Криму.