Іран готується розпочати масштабні військові навчання у Перській затоці

2 Серпня 2018, 09:35

Корпус вартових Ісламської революції Ірану готується до масштабних маневрів, які мають розпочатися в найближчі 48 годин в акваторії Перської затоки. Про це повідомляє CNN у четвер, 2 серпня.

 

"Нам відомо про зростання іранських морських операцій в Перській затоці, Ормузькій протоці і затоці Омана. Ми уважно стежимо за цим і продовжуємо працювати з нашими партнерами, щоб забезпечити свободу навігації і вільну торгівлю в міжнародних водах", – повідомив представник Центрального командування США капітан Вільям Урбан.

 

У виданні повідомляють, що американська військова розвідка стурбована  через демонстрацію сили Іраном, хоча США не вбачають безпосередніх ознак ворожих намірів з боку Ірану.

 

За інформацією CNN, у маневрах можуть взяти участь до 100 кораблів, сотні бійців, повітряні частини й берегові ракетні батареї, а також іранські військові, які не належать до КВІР.

 

Нагадаємо, 31 липня заступник голови адміністрації президента Ірану Хамід Абуталебі заявив, що Тегеран готовий відновити переговори з Вашингтоном за умови повернення США до ядерної угоди.