ІО: В районі Безіменного терористи формують “артилерійський кулак”

11 Березня 2015, 08:30

В районі Безіменного (Маріупольський напрямок) спостерігається зосередження артилерійної групи російсько-терористичних військ, тут противник формує потужний артилерійський кулак. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» (ІО) та нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

На цій ділянці зафіксовано 16 установок РСЗВ, 28 знарядь ствольної артилерії (із них як мінімум 12 САУ-122-мм 2С1 "Гвоздика" та 152-мм 2С3 "Акація").

Через Дебальцеве на південь, в район Сніжного та Красного Луча, надійшло кілька колон автотранпорту та бронетехніки. В їхньому складі – 24 танки, 35 ББМ,  близько 25 одиниць автотранспорту.

В район Майорська противник перекинув бронегрупу. В її складі – 6 танків, 11 ББМ, за підтримки батареї протитанкової артилерії (шість 100-мм знарядь МТ-12 "Рапіра").

В Горлівці місцеві бойовики наполегливо поширюють чутки про те, що українські війська активно готуються до наступу ("аби помститися за Дебальцеве").

Як повідомлялося, упродовж доби "найбільш гаряче" було на Маріупольському напрямку. 

Як відомо, бойовики створили три ударні тактичні групи – Північну, Приморську та Луганську.

Нагадаємо, упродовж дня 10 березня бойовики обстріляли сили АТО 24 рази. Найбільш напружена ситуація спостерігалася на Донецькому напрямку.