Інцидент на мітингу за імпічмент президента у Рівному. Поліція проведе службову перевірку

26 Травня 2019, 14:58

У Національній поліції проведуть службову перевірку дій поліцейських під час інциденту у Рівному, коли було складено адмінпротоколи на учасників мітингу за імпічмент президента Володимира Зеленського. Про це 26 травня у коментарі Укрінформу повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

 

За його словами, з позиції законодавчо-правового поля працівники поліції діяли в рамках покладених на них обов‘язків, однак тут могли застосувати м’якші методи впливу, наприклад, провести профілактично-роз‘яснювальну бесіду і винести усне попередження.

 

“Чому поліцейські не вчинили так — це обов'язково вивчать. Керівництво поліції Рівненської області вже ініціювало проведення службової перевірки. Вивчать, зокрема, обставини цієї ситуації і чи справді було потрібно запрошувати цих осіб до відділку поліції для складання адмінматеріалів”, – уточнив Тракало.

 

Водночас речник Нацполіції поінформував, що з особовим складом поліції проведуть роз’яснювальну розмову щодо одного з принципів реформування поліції, а саме — коли спочатку мають застосовуватися методи комунікації з громадянами про роз‘яснення щодо дотримання вимог законодавства.

 

Нагадаємо, у центрі Рівного на майдані Незалежності у суботу, 25 травня, під час мітингу за імпічмент президента Володимира Зеленського поліція затримала двох учасників акції і склала на них адмінпротоколи.