Інтерпол вже рік не може знайти зятя Черновецького

10 Квітня 2012, 12:56

Як відомо, 11 квітня 2011 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти депутата Київської міської ради В'ячеслава Супруненка і лідера фракції Блоку Черновецького Деніса Комарницького за здійснення ними розбійного нападу.

А вже за кілька днів, 15 квітня, генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що його відомство оголосило в розшук зятя Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка, в тому числі по лінії Інтерполу. Проте на сайті Інтерполу прізвище Супруненка так і не з'явилося. В Інтерполі запевняють, що існує закрита база, доступ до якої є тільки для правоохоронців.

Знайти колишнього зятя мера Києва "по гарячих слідах" правоохоронцям не вдалося. Але в кінці травня минулого року джерело в Київраді повідомило, що В'ячеслав Супруненко був затриманий в Італії. Однак прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко спростував цю інформацію: "Інтерпол Італії на запит Генпрокуратури не підтвердив цієї інформації".

Пізніше у ЗМІ були повідомлення , що Супруненко знаходиться на Кіпрі. Згодом була інформація, що його бачили у Монако.

У березні цього року газета "Сегодня" писала, що в кулуарах Київради у відкриту говорять, що Супруненко спокійно собі живе в Греції і готується до виборів. До нового року його бачили в Індії.

98