Інтерпол оголосив у розшук екс-главу “Укрспирту”

21 Січня 2015, 19:57

Інтерпол оголосив у розшук обвинуваченого у фінансових розкрадання екс-главу ДП "Укрспирт" Михайла Лабутіна. Про це на засіданні комітету з питань протидії та боротьби з корупцією заявив представник ГПУ Володимир Гузар.

"Нами підтверджується інформація Міністерства аграрної політики за фактом зловживань і порушень законодавства, фінансових розкрадань колишнім керівництвом "Укрспирту". Це група із шести чоловік. Є дозвіл на арешт ради Лабутіна. І на даний момент його пошуком вже займається Інтерпол", – заявив Гузар.

За його словами, у відношенні інших осіб, в тому числі головного бухгалтера, йде розслідування.

"Ми підтверджуємо цифри, в тому числі, наприклад, 172 млн грн розкрадань, які були здійснені взагалі одним "траншем", – уточнив представник ГПУ.

Він також зазначив, що ГПУ не задоволена ходом розслідування, в тому числі у співпраці з ГФС і Податковою міліцією.

"Ми визнаємо незадовільним хід розслідування. Тому ми дали три тижні, в іншому випадку, вже будуть порушені справи стосовно співробітників Податкової міліції", – підкреслив Гузар.

Нагадаємо, 17 грудня екс-глава "Укрспирту" Михайло Лабутін був звільнений. Раніше йому було повідомлено про підозру у зловживаннях на 200 млн грн. 19 грудня Лабутін був вивезений з лікарні бійцями батальйону "Айдар", які також взяли під охорону саме держпідприємство.

Також 16 січня стало відомо, що Лабутіна оголосили в розшук.