Інститут нацпам’яті випустить дитячу настільну гру за мотивами Української революції 1917-21 років

13 Березня 2017, 14:32

Інститут національної пам'яті планує підготувати дитячу настільну гру за мотивами подій Української революції 1917-1921 років. Про це заявив директор Інституту Володимир В'ятрович у понеділок, 13 березня на прес-конференції.

"Серед нових методів донесення інформації, які ми пропонуємо в цьому році, – це виготовлення дитячої настільної гри за мотивами подій і місць Української революції. Вона готується Інститутом національної пам'яті", – сказав він.

Глава Інституту зазначив, що до випуску планується альбом "Пісні Української революції" спільно з групою "Хорея козацька", в липні пройде міжнародна наукова конференція "Революція, державність, нація: Україна на шляху самоствердження". Крім того, буде створено окремий сайт присвячений тим подіям.

У Верховній Раді 15 березня буде відкрито виставку "100 років першому Українському парламенту".

В'ятрович підкреслив, що події Української революції будуть представлені як війна за незалежність.

У свою чергу державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив, що комунікаційна стратегія в святкуванні 100-річчя Української революції полягає в популяризації даних подій та презентації успіхів, які були досягнуті. Зокрема, планується провести інформаційно-рекламну кампанію в містах країни, а також випустити комікс за мотивами тих подій.

"Ресурсів, зокрема, державних ресурсів для такого роду інформаційної компанії зовсім недостатньо. Бюджет Українського інституту національної пам'яті – 3,5 млн грн на всі заходи протягом цього року, а у нас крім цієї теми є й інші теми. Цього абсолютно недостатньо" , –  додав В'ятрович.

Він зазначив, що фінансування заходів буде здійснено при взаємодії з іншими органами державної влади.

Нагадаємо, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович представив проект концепції викладання історії для 10-11 класів.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко підписав указ про святкування сторіччя Української Революції 1917-21 років.