Інструктори для спецпідрозділу КОРД пройшли підготовку за американською методикою

16 Жовтня 2015, 22:02

Американські тренери завершили навчання український інструкторів для спецпідрозділу КОРД. Про це повідомила прес-служба МВС.

Як зазначається, тепер інструктори самі відбиратимуть кандидатів до спецпідрозділу поліції і тренуватимуть їх. Їх готували американські фахівці двох правоохоронних структур – Управління боротьби з наркотиками DEA Міністерства юстиції та Прикордонної служби США.

20 українських інструкторів отримали сертифікати про проходження курсу підготовки за американськими методиками і стандартами.

У випуску українських інструкторів взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Надзвичайний та повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Двотижневий курс навчання пройшли 20 українських інструкторів. Упродовж цього часу вони переймали закордонний досвід та тактику ведення поліцейських спеціальних операцій. Зокрема, відпрацьовувалися дії поліцейських підрозділів спецпризначення при звільненні заручників, затриманні озброєних злочинців і їх конвоюванні, огляді автомобіля зловмисників", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, МВС вирішило створити єдиний спеціальний підрозділ для оперативного реагування за аналогією американського спецпідрозділу SWAT, він матиме назву КОРД – «Корпус оперативно-раптової дії». За словами Авакова, його працівники будуть отримувати заробітну платню в межах 15 тисяч гривень.

Наприкінці вересня в Україну приїхали техаські рейнджери, щоб готувати інструкторів для спецназу КОРД.