InformNapalm: Поява Лукашенки з автоматом АКС практично переводить його у розряд російських польових командирів на кшталт Захарченка

25 Серпня 2020, 18:01

Поява Аляксандра Лукашенки на центральному мінському проспекті в бойової екіпіровці з автоматом АКС на тлі спецпідрозділів та внутрішніх військ, причетних до особливо жорстокого придушення мирних протестів, практично переводить його у розряд російських польових командирів, які перебувають на ручному керуванні, на кшталт Кадирова чи ліквідованого Захарченка. Про це для Тижня пише редактор білоруської версії сайту міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, Мінськ.

 

Він припускає, що це може бути результатом роботи російських політтехнологів, яки раніше створювали образ супергероя для президента РФ Владіміра Путіна. У будь-якому разі надмірне збільшення токсичності Лукашенка вже досягнуто.

 

«Разом з тим кремлівськими стратегами здійснюється спроба штучно розпалити громадянський конфлікт в Білорусі та створити чинник застосування сили вже від імені частини суспільства, що підтримує Лукашенку. Аналогічні заходи РФ здійснювала в Україні під час та в період між  двома останніми Революціями. В опублікованих матеріалах міжнародної спільноти InformNapalm щодо листування архітекторів «Русской весны» – очільника апарата Путіна Владислава Суркова (SurkovLeaks) та представника Інституту країн СНД Констянтина Затуліна Кірила Фролова (FrolovLeaks) – приведений весь механізм застосування Росією цього елементу гібридної війни», – йдеться в матеріалі.

98