InformNapalm опубліковав докази обстрілу бойовиками житлового будинку в Донецьку

7 Лютого 2017, 16:37

Волонтери InformNapalm довели, що обстріл житлового будинку Донецька на вулиці Листопрокатників, 17, що стався 1 лютого 2017 року, здійснили бойовики підконтрольних російським військам з територій для створення пропагандистської картинки та для того, щоб звинуватити артилерію ЗСУ в обстрілах мирного населення Донбасу.

 

Використавши картографічний сервіс, волонтери визначили на карті місце влучання, а також встановили траєкторію польоту снаряда.

«Зверніть увагу на дві багатоповерівки, позначені синім кольором. Траєкторія снаряду проходить якраз між ними – інакше снаряд влучив би в торцеву стіну одного з будинків. Це дозволяє нам точніше встановити напрямок прильоту (позначено червоною стрілкою)», – проаналізували волонтери.

Коли активісти намалювали на мапі розмежування сторін лінію завдовжки 15,4 км (максимальна дальність стрільби 122-мм гаубиці Д-30) у напрямку стрільби, то стало очевидно, що територія, звідки велась стрільба, перебуває під контролем російських військ.

Нагадаємо, Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm 2 лютого презентувало документальний фільм про визначні операції у 2016 році Українського кіберальянсу (UCA).