InformNapalm оприлюднив досьє на російських військових, що воювали на Донбасі – інфографіка

11 Листопада 2016, 17:31

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm опублікувало нове розслідування, яке розкриває особи кадрових російських військових, які вели артилерійські обстріли по Україні в складі 7-ї військової бази Міноборони РФ.

Волонтери IN встановили особи 21 з 35-ти артилеристів цього військового підрозділу, опублікувавши досьє на кожного з цих 21 військових. Повідомляється, що вони залучалися до обстрілу українських міст, сіл і позицій сил АТО з кінця серпня по грудень 2014 року.

Розслідування ґрунтувалося на фотографіях, які публікували ветерани "ростовсько-українського відрядження", а також матеріалів IN.

Читайте також: InformNapalm. Новітня зброя

"Впізнання російських військових злочинців проводилося з групових фотографій, знайдених у соціальних профілях військовослужбовців 7-й окупаційної військової бази, кінця серпня — початку грудня 2014 року, а також по фотографіям, які були опубліковані нами раніше", – пояснили аналітики IN.

Згідно з повідомленням, щонайменше 10 з 21 упізнаних артилеристів, які пройшли через "ростовсько-українське відрядження 2014" є чинними військовослужбовцями і продовжують службу у складі 7-й російської окупаційної військової бази в Абхазії. Деякі з них помічені в складі батальонно-тактичної групи 7-й в/бази, яка з 2014 року знаходиться на бойовому чергуванні в прикордонному з Україною районі Ростовської області РФ.

Читайте також: Україна показала ПАРЄ докази участі Росії у війні на Донбасі

Нагадаємо, раніше волонтерська аеророзвідка передала міжнародному розвідувальному співтовариству InformNapalm ексклюзивні знімки, де зафіксовано чергове велике скупчення техніки і важкого озброєння калібром 122 та 125 мм, яке об'єднані російсько-терористичні сили в порушення умов мінських угод зосередили на відстані близько 15-17 км від лінії розмежування.

Крім того, анонімна хакерська група FF (Falcons Flame) передала у розпорядження спільноти InformNapalm масив інформації, вилученої з телефону працівника російської Федеральної служби виконання покарань (ФСВП).