“Інформаційний спротив”: терористи готуються прориватися з Краматорська в Донецьк

5 Липня 2014, 11:52

Тимчук зауважує, що в Краматорську до терористів приєдналися представники місцевого криміналітету. 

"Для виїзду з міста в даний час бойовики масово «експропріюють» легкові автомобілі у місцевого населення. Загальна чисельність угрупування, яка готується до прориву – більше 1 000 осіб", – написав Тимчук.

Водночас, як повідомляють "Новости Донбасса", терористи масово залишають захоплені міста Донецької області та колонами прямують до Донецька. Одна з таких колон покинула Костянтинівку. 

"Терористи розраховують закріпиться в обласному центрі, так як розраховують завербувати тут в свої ряди місцеве населення і отримати додаткові ресурси. Це пов'язано з тим, що в результаті дій українських прикордонників і військових значно скоротився потік допомоги терористам з території Російської Федерації. Вони починають відчувати брак зброї, грошей і найманців. Поки колони бойовиків безперешкодно просуваються по території області. Українська авіація не бомбить їх", – зазначає видання.

Велика частина терористів направляються в місто Донецьк по трасі. У Донецьку місцеві сепаратисти, які називають себе "ДНР" і банд-угрупування "Батальйон" Схід "поки не визначилися чи співпрацювати зі "Стрілківцями".

Напередодні "Стрілківці" нібито спробували взяти під контроль обласну міліцію в Донецьку, але "Схід" відбив атаку.

Як раніше повідомлялося, терористи в ніч на 5 червня покинули Слов'янськ і прорвалися до Краматорська.

Нагадаємо, у Донецькій та Луганській областях триває активна фаза антитерористичної операції.

Також нагадаємо, що 4 липня один із лідерів терористів Ігор Гіркін заявив, що постачання бойовиків зброєю та припасами наразі припинено.