Індонезія надала Україні безвізовий режим

5 Серпня 2016, 15:51

Президент України Петро Порошенко подякував керівництву Індонезії за рішення про запровадження безвізового режиму для українців. Про це він сказав під час спільної з Президентом Індонезії заяви за результатами переговорів, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми вдячні Президенту Індонезії за рішення запровадити безвізовий режим для українських громадян. Вважаю, це сприятиме розвитку туризму", – зазначив Порошенко.

Він також висловив переконання, що підписана сьогодні Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, також сприятиме розвитку зв'язків між країнами.

Під час переговорів сторони також обговорили співробітництво в гуманітарній сфері та у рамках міжнародних організацій. Глава Української держави подякував Індонезії за підтримку кандидатури України при голосуванні у Раду безпеки ООН. "Ми також налаштовані підтримати Індонезію в 2019-2020 роках", – зазначив він.

Крім того, під час переговорів обговорювалося питання розслідування терористичної атаки на рейс МН-17, оскільки в цій трагедії також загинули індонезійські громадяни. Президент відзначив високий рівень координації між усіма країнами, громадяни яких стали жертвами цієї катастрофи.

Сторони також обмінялися думками щодо інтеграційних процесів, які відбуваються у регіоні Південно-Східної Азії. Зокрема, Україна зацікавлена у посиленні співробітництва з такою потужною регіональною організацією, як ASEAN.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна та Індонезія домовилися про партнерство в оборонній сфері.