Імпічмент Трампа. Республіканці оприлюднили звіт на захист президента

3 Грудня 2019, 09:42

Республіканці з Палати представників США 2 грудня оприлюднили звіт, у якому містяться аргументи на захист президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє CNN

 

У звіті відкидають звинувачення демократів з приводу зловживання главою держави службовим становищем у ситуації з українською владою. 

 

"Наведені докази не підтверджують жодного із цих тверджень демократів, і жоден зі свідків демократів не свідчив про наявність хабарництва, вимагання чи будь-якого високого злочину чи проступку", – йдеться у документі. 

 

Республіканці додають, що вважають виправданим занепокоєння Трампа справами колишнього віце-прем'єра США Джо Байдена та його сина Хантера. 

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа за 25 липня, яка стала приводом для початку процесу імпічменту президента США. Трампа звинуватили у тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. 

 

Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Водночас Трамп називає розслідування "полюванням на відьом", вказуючи на розшифровку його першої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.