Імені Андрія. Топ-5 найкращих бомбардирів збірної України

18 Травня 2023, 10:54

Як Динамо впливає на ударний кулак головної команди країни.  

Без голів не буває перемог. Протягом своєї вже багатої та насиченої успіхами історії збірна України здобула 134 вікторії. У своїх 300-х іграх «синьо-жовті» забили 413 голів. Левову частку у свій актив записали провідні голеадори нашої головної команди, які заслуговують окремої уваги в нашому тексті. 

Перипетії матчів за участю володарів уболівальницьких сердець найкраще смакують з перевіреними партнерами. До таких давно належить платформа вбет — оптимальний помічник у світі гри мільйонів для всіх, хто не уявляє свого життя без азарту. 

Роман Яремчук (Олег Гусєв)

Нападник бельгійського Брюгге переживає важкий період у кар’єрі, проте свої 13 голів за Україну вже забив. Для досягнення такого показника Яремчуку знадобилися 43 матчі. Враховуючи середній показник швидкострільності Романа, в цього козака гарні шанси з часом свої позиції суттєво поліпшити. Така ж кількість забитих м’ячів за збірну і в Олега Гусєва, проте п’ятий з шести героїв нашої розповіді, хто має прямий стосунок до київського Динамо, свої виступи за головну команду та й загалом у футболі, вже завершив.  

Сергій Ребров

Багаторічний тренер Андрія Ярмоленка тривалий час утримував друге місце в списку головних головних бомбардирів «синьо-жовтих». Пан Сергій вважається ідеальним партнером для Андрія Шевченка в атаці, проте не варто забувати, що значну частку матчів у складі національної команди Ребров провів у середній лінії — на позиції центрального атакувального півзахисника чи фланзі. А тому цифра в 15 голів у 75-ти матчах насправді є цілком пристойною. 

Євген Коноплянка

Найкращі матчі за збірну гравця польської Краковії позаду. Проте за 87 появ у синьо-жовтій футболці Євген встиг забити 21 гол, й поки надійно утримує третю сходинку у нашому імпровізованому хіт-параді. Звісно, якщо станеться так, що Руслан Ротань раптом залишиться на чолі національної збірної, в Євгена стрімко підвищуються шанси бути не тільки викликаним на черговий збір, а завдати якогось шаленого удару після виходу на поле, а там ще й ненароком забити! Втім, ми ж про футбол, а не жанр фантастики. 

Андрій Ярмоленко

Півзахисник еміратського Аль-Айна має в своєму активі вже 45 голів у складі найкращих представників «синьо-жовтих». Ярмоленку 33, він не збирається завершувати виступи в складі головної команди країни, а головне — він збірній України дійсно потрібен. Можна скільки завгодно малювати перспективні картинки з Михайлом Мудриком та Віктором Циганковим на флангах атаки нашої збірної, проте поки обидва не почали показувати футбол стабільно високого гатунку в міжнародних матчах, позиції Ярмоленка лишатимуться міцними. А разом з ними — й шанси стати одноосібним лідером «перегонів» українських голеадорів.    

Андрій Шевченко

Колишній наставник збірної поки утримує першість за рахунок +3 від Ярмоленка, проте за найвищу позицію в рейтингу вже може «хвилюватися». Голи у ворота суперників «синьо-жовтих» на прем’єрних чемпіонаті світу та першості Європи, м’яч у ворота північно-східної недодержави у лігві ворога, вирішальні взяття воріт у десятках важливих ігор у кваліфікаціях. Все це — вагомий здобуток футболіста, перевершити досягнення якого в осяжному майбутньому навряд чи зможе будь-який український гравець.   

 

Автор:
Тиждень
Позначки: