Єжель запевнив, що армія більше не голодуватиме

2 Березня 2011, 16:11

«Всі питання (з харчуванням – ред.) вирішені. Ми перейшли на організацію харчування іншими структурами. А протягом 20-25 днів будуть проведені відкриті торги, які дозволять прийти на ринок аутсорсингу тим структурам, які спроможні забезпечити харчування військовослужбовців», – повідомив Єжель

Він додав, що нещодавній скандал щодо відмови однієї комерційної структури надавати послуги з харчування військовослужбовців був «бурею у стакані», за допомогою якого ця структура хотіла залишитися на ринку аутсорсингу.

«Хочу заспокоїти усіх батьків, які відправляють своїх синів служити українській державі в армію – питання, що стосуються харчування і обмундирування військовослужбовців повністю вирішені. Ваші сини будуть нагодовані і одягнені, усе буде добре», – запевнив міністр.

Водночас Єжель підкреслив, що у Міністерстві оборони України сьогодні відпрацьовується нова концепція організації харчування військовослужбовців: «Армія не повинна залежати від комерційних структур в питанні організації харчування військовослужбовців».

Довідка Тижня.

8 лютого керівники підприємства «Івала» та державного підприємства Міністерства оборони «Білоцерківський воєнторг», які забезпечують харчування солдат, заявили, що Міністерство оборони виштовхує їх з ринку, створюючи мільйонні заборгованості. Міноборони борги пояснило змінами у тендерному законодавстві.

9 лютого, міністр оборони Михайло Єжель заявив, що підприємство «Івала» має у суді довести, що Міністерство оборони заборгувало йому за послуги з організації харчування військовослужбовців. “За борги треба боротися. Вони думали, що якщо є заборгованість, то їм усе віддадуть на “блюдечке с голубой каемочкой”. Так не виходить. Ми готові судитися і віддати борг. Але треба, щоб був зворотній зв’язок”, – сказав Єжель. 

Того ж дня, міністерство уклало договір на організацію харчування майже 14 тисяч військовослужбовців у 6 областях держави з компанією «ОптУкрпром-ВР».