Євросоюз закликав РФ визнати свою відповідальність в катастрофі MH17

16 Липня 2019, 17:00

Європейський союз закликав Російську Федерацію визнати свою відповідальність за катастрофу малайзійського рейсуMH17 та почати співпрацю зі слідством. Про це повідомляє прес-реліз Ради Європи.

 

Зокрема, у своїй заяві, Євросоюз в черговий раз наголошує на своїй повній підтримці зусиль по встановленню правди, справедливості та відповідальності за падіння малайзійського літака на Донбасі в 2014 році.

 

"В цей день, п'яту річницю трагічного падіння рейсу MH17, в результаті якого загинули 298 невинних людей, наші серця з тими, хто втратив своїх близьких, і ми продовжуємо ділитися їх горем", – йдеться в заяві.

 

До того ж в Раді Європи закликали РФ визнати відповідальність за катастрофу рейсу MH17 та почати співпрацювати з міжнародним слідством. Також в ЄС підтримали порушення кримінальних справ проти чотирьох підозрюваних у причетності до катастрофи.

 

"ЄС закликає Росію взяти на себе відповідальність і повністю співпрацювати з проведеним розслідуванням. ЄС висловлює свою повну впевненість у незалежності і професіоналізмі правових процедур, які ще попереду", – наголосили у відомстві.

 

Нагадаємо, що  Міжнародний симпозіум під назвою “П’ять років після збиття МН17" проходить  сьогодні, 16 липня,  у нідерландському місті Ньювегейн у тому ж приміщенні, де 19 червня міжнародна Спільна слідча група (JIT) назвала імена чотирьох причетних до збиття боїнга МН17 та оприлюднила дату, коли відбудеться суд – 9 березня 2020 року.