Європейський суд анулював санкції проти екс-прем’єра Азарова

20 Грудня 2018, 12:58

Європейський суд вирішив анулювати рішення Ради Європейського союзу щодо введення санкцій проти Миколи Азарова, прем’єр-міністра України часів Віктора Януковича. Про це йдеться у відповідному рішенні суду.

 

"Анулювати рішення Ради ЄС 2015/364 від 5 березня 2015 року про внесення змін у рішення від 2014 року щодо обмежувальних заходів, направлених на деяких осіб, компанії та органи, у зв’язку з ситуацією в Україні, в пункті, який стосується пана Азарова Миколи Яновича", – зазначається в документі.

 

Крім того, суд наказав Раді ЄС відшкодувати витрати на розгляд справи як у першій інстанції, так і під час нинішньої апеляції.

 

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 3 вересня задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування щодо колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, якого підозрюють у заволодінні в співучасті з іншими учасниками злочинної організації екс-президента Віктора Януковича скрапленим газом загальною вартістю близько 2,2 млрд. грн.

 

Як повідомлялося, 31 січня 2018 року Генпрокуратура оголосила в розшук екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова та екс-главу Національного банку України Сергія Арбузова.