Європейський парламент перетворився на дитсадок

VIP-хроніки
20 Листопада 2013, 16:20

Поки українські народні обранці змагаються, хто придбає собі дорожчу машину, годинник чи діаманти, їхні колеги з Європарламенту ледь зводять кінці з кінцями. Принаймні, до такого висновку можна дійти, поспостерігавши, наприклад за італійським депутатом Лічією Ронцуллі.

 

 

Вона, сердешна, мабуть, навіть не може дозволити собі винайняти для власної донечки няньку, а тому змушена носити дитя з собою на роботу.

 

 

Мала Вікторія вперше потрапила до Європарламенту, коли їй було всього 44 дні. І з того часу її можна побачити там постійно.

 

 

Але якщо раніше мала чемно лежала чи сиділа в мами на руках, то нині все змінилось. Вікторія бере повноцінну участь в роботі парламенту і голосує як і її мама чим дуже веселить маминих колег.

 

 

Подейкують, що насправді Лічія Ронцуллі взяла свою 44-денну доньку на засідання у вересні 2010, аби вчинити символічний жест, вимагаючи більше прав для жінок у поєднанні роботи і сім’ї. Гнучкі правила мусять дозволяти матерям приносити своїх дітей на роботу.

 

 

Лічія Ронцуллі – депутатка від партії Сільвіо Берлусконі «Народ Свободи», яка у Європейському парламенті входить до політичної групи Європейська народна партія.

 

 

Її чоловік і батько Вікторії Ренато Церіолі, також є членом тієї ж партії. Подружжя – дуже близькі друзі Сільвіо Берлусконі. Він навіть був свідком на їхньому весіллі.

 

 

До того, як стати депутатом, Ронцуллі працювала в лікарнях Мілану та у Бангладеші, а нині є членом комісії з безпеки навколишнього середовища, здоров'я та харчування в Страсбурзі.

 

 

Судячи з усього, чарівна маленька дівчинка Вікторія буде змушена піти стопами своїх батьків і шукати себе в політиці. Адже у неї, що виросла в стінах парламенту, просто немає вибору…

 

 

Читайте також Чим займалися світові лідери в свої 20 років

 

 

За матеріалами dailymail , pbs.twimg.com , nimg.sulekha.com , 1.bp.blogspot.com , liciaronzulli.it , ansa.it , farm8.staticflickr.com