Європейська прем’єра у Лейпцигу – новий Cayenne GTS на виставці AMI 2012

29 Травня 2012, 17:46

Штутгарт. Вперше в Європі – компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, представить новий Cayenne GTS, спортивного представника родини кросоверів, під час виставки Auto Mobil International (AMI) у Лейпцигу 1 червня. 911 Carrera Cabriolet та новий Boxster також постануть перед європейською публікою.

Зовнішність нового Cayenne GTS не залишає жодних сумнівів стосовно його спортивної концепції. Дизайн передньої частини з великими повітрязабірниками запозичений у Cayenne Turbo, рельєфні бічні обвіси та помітно ширші колісні арки у колір кузова додають виразності профілю автомобіля. Корму автомобіля прикрашає спойлер з подвійним профілем. Cayenne GTS має помітно занижену підвіску та двигун V8 об’ємом 4,8 л та потужністю 420 к.с. Спеціальні налаштування двигуна та трансмісії забезпечують видатні спортивні характеристики та уможливлюють швидкі прискорення у будь-який момент.

Напередодні сезону кабріолетів Porsche демонструє нові 911 Carrera Cabrioта Boxster. Обидва автомобілі втілюють концепцію зменшеної ваги та більш високих динамічних показників, нижчого споживання  палива та вищого комфорту.

Завод у Лейпцигу також буде представлений на стенді Porsche у павільйоні №3, демонструючи цікаву інформацію стосовно різних аспектів виробництва автомобілів, програм для клієнтів, а також дані щодо розширення виробничих потужностей. Триває будівництво нових цехів, зокрема кузовного та фарбувального, а також лінії для виробництва нової моделі Macan. В середньостроковій перспективі компанією буде створено близько 1 000 нових робочих місць.