Європейська комісія схвалила введення мита на продукцію США з липня

6 Червня 2018, 13:42

Європейський союз схвалив рішення щодо введення мита на імпорт продукції зі Сполучених Штатів Америки. Таке рішення було ухвалене в середу, 6 червня, на засіданні єврокомісарів в Брюсселі, повідомляється на сайті Європейської комісії.

 

Зазначається, що Євросоюз попередив про відповідне рішення Світову організацію торгівлі (СОТ).

 

"Комісія схвалила рішення встановити додаткові мита на повний перелік продуктів США, про які повідомлено Світовій організації торгівлі (СОТ), як частину відповіді ЄС на американські мита на сталь та алюміній", – йдеться у повідомленні. 

 

Відповідна процедура має бути завершена до кінця червня,  щоб нові мита почали застосовуватися вже в липні.

 

Також повідомляється, що мита встановлюватимуться на американські товари загальною вартістю 2,8 млрд євро.

 

Нагадаємо, 31 травня стало відомо, що Євросоюз готується до запровадження заходів у відповідь на введені американські мита на сталь та алюміній.

 

31 травня  Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.  

 

1 червня Канадський уряд підготував перелік контрзаходів у відповідь на введення Сполученими штатами Америки мита на імпорт сталі і алюмінію з Канади, ЄС та Мексики