«Не заохочуймо українців до круглого столу, тому що це не зовсім хороше рішення», – заявив Павел Коваль.
На його думку, воно може мати погані наслідки.
"Україні потрібен технічний уряд із антикорупційною програмою», – наголосив він і додав, що це конкретика, а думки про круглий стіл – це ослаблення опозиції.
Коваль також не вірить у те, що найбільшою складністю у зближенні України з Європою, є компенсація витрат за реформи, які має провести Київ.
«Проблема в тому, що українці так чи інакше мають провести реформи, а ми хочемо, щоб там не дійшло до дестабілізації. Реформи не пов'язані лише з угодою про асоціацію, але в цілому з будь-якою допомогою з боку МВФ. Навіть якщо б Україна хотіла підписувати угоду з Митним союзом, це мала б їх провести» – вважає європарламентар.
За його словами, одним з рішень може бути загроза застосування санкцій, але треба бути обережними з їхнім запровадженням.
«Санкції – це свого роду атомна зброя. Їхнє застосування завжди завершує діалог з однією з сторін, в цьому випадку з Партією регіонів. Білорусь показує, що вони можуть лише відкинути далі порозуміння. Але лише погрози санкціями, в розумних межах, по дипломатичних каналах, можуть принести хороші результати», – наголосив Коваль.