Європарламент ухвалить резолюцію із закликом до Росії звільнити 31 українця

15 Березня 2017, 17:45

Європейський парламент завтра, 16 березня, планує ухвалити резолюцію із закликом до Росії звільнити 31 українця. Про це у Twitter написав брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Європарламент завтра ухвалить резолюцію, яка закликає Росію звільнити 31 українця, включаючи Миколу Семену", – написав він.

Нагадаємо, депутати Європейського парламенту в четвер, 16 березня, проведуть дебати щодо ситуації в Криму та з питання українських політичних в'язнів, які утримуються на території РФ.

Як повідомлялося, на цьому тижні Європарламент буде голосувати за резолюцію про українських політичних в’язнів. Наразі текст документу обговорюється різними політичними групами, які визначають свою позицію.

Родини в’язнів Кремля звернулися до Європарламенту з проханням запровадити нові санкції проти РФ. До тексту резолюції запропоновано включити положення про запровадження нового виду санкцій Європейського Союзу проти РФ за масові порушення прав людини в окупованому Криму, призначення спеціального представника Європейського Союзу по окупованому Криму та непідконтрольній уряду частині Донбасу, створення оперативної робочої групи для формування переліку осіб, причетних до фабрикування кримінальних справ проти політв’язнів тощо.