Єврокомісія скликала екстрену зустріч через масове зараження яєць токсинами

11 Серпня 2017, 14:19

Європейська комісія проведе нараду високого рівня за участю урядовців та представників служб з безпеки продовольства всіх держав-членів, яких зачепила проблема заражених фіпронілом курячих яєць, повідомила офіційний представник ЄК Міна Андрєєва.

"Нарада відбудеться 26 вересня. Мета – вивчити уроки і обговорити поліпшення ефективності європейської системи продовольчої безпеки", – повідомила вона.

Вона пояснила, що в Єврокомісії вибрали такий термін для цієї зустрічі, щоб встигнути зібрати якомога більше необхідної інформації для вивчення ситуації. Це не буде нарада з управління кризою, уточнила Андреева, завдання якої – провести аналіз з метою вдосконалення подальшої роботи щодо посилення безпеки продовольства.

У Єврокомісії також повідомляють, що точний формат зустрічі буде відомий ближче до дати її проведення, оскільки ситуація продовжує розвиватися.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового отруєння дітей на базі відпочинку "Вінниця" у Коблевому Миколаївської області.