Єврокомісія оновила «чорний список» іноземних авіакомпаній

10 Грудня 2015, 17:19

Європейська комісія оновила в четвер список з безпеки польотів ЄС. До нього включаються авіакомпанії, діяльність яких в Євросоюзі заборонена або обмежена. Про це йдеться в комюніке ЄК.

Зокрема, ЄК виключила казахстанську авіакомпанію Air Astana з «чорного списку», додавши в нього іракську Iraqi Airways,.

«Я дуже задоволена, що ми змогли зняти обмеження з компанії Air Astana після шести років роботи», – заявила член Єврокомісії з питань транспорту Віолета Булц.

«Водночас в інтересах безпеки громадян ЄС ми змушені залишити поки в списку інших авіаперевізників Казахстану і внести в нього іракську Iraqi Airways», – Булц.

Оновлений список з безпеки польотів ЄС, який буде опублікований 11 грудня включає в себе загалом 228 авіакомпаній, зареєстрованих в 20 державах, влада яких не забезпечує достатнього ступеня безпеки.

Це Афганістан, Ангола (за винятком однієї авіакомпанії, яка працює в ЄС обмеженнями), Бенін, Республіка Конго, Демократична Республіка Конго, Джібуті, Екваторіальна Гвінея, Еритрея, Габон (за винятком двох авіакомпаній, які працюють з обмеженнями), Індонезія (за винятком чотирьох авіакомпаній).

Також у списку Казахстан (тепер за винятком Air Astana), Киргизія, Ліберія, Лівія, Мозамбік, Непал, Сан-Томе і Принсіпі, Сьєрра-Леоне, Судан і Замбія.

У списку також дві окремі авіакомпанії: Iraqi Airways (Ірак) і Blue Wing Airlines (Суринам).