Євродепутатка: Українці заслуговують на кращу та надійнішу державу

16 Жовтня 2020, 12:12

Громадяни України заслуговують на кращу та надійнішу державу, де діють ефективні інститути. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловила євродепутатка, перша заступниця голови делегації Європарламенту в Парламентському комітеті асоціації між Україною та Євросоюзом Віола фон Крамон-Таубадель.

 

«А для того щоб вони працювали, потрібно мати надійну судову систему, незалежних суддів і механізм верховенства права загалом. А він усе ще вкрай слабкий, і всі це знають. Ось чому ми наголошуємо на розвитку в цьому напрямі. Тому що сподіваємося: реформа судової влади буде на порядку денному та пріоритетною для Володимира Зеленського і його оточення», — сказала вона.

 

Крамон-Таубадель зауважила, що зараз спостерігається дещо негативний відкат, імовірно, спровокований групами олігархів та людьми цих олігархів у парламенті, яким останні, очевидно, платять. А цей розвиток — не те, чого заслуговують українські громадяни.

 

«Тому стверджую, що чесна боротьба — це тривала боротьба, і її нелегко вести проти проникнення бізнесу в політику й проти корупції. Але це буде один із найважливіших кроків до європейської інтеграції», — наголосила євродепутатка.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»