Євро на міжбанку подолало позначку в 30 грн

5 Вересня 2016, 13:34

На міжбанківському валютному ринку України 5 вересня котирування гривні до євро встановилися на рівні 29,93/30,30,0007 грн/євро. Про це йдеться на сайті Finance.ua.

Котирування гривні до долару США встановилися на рівні 26,78-26,88 грн/$, до російського рубля – на рівні 0,4140/0,4160 грн/рубль.

Окрім того, Нацбанк сьогодні, 5 вересня, проведе валютний аукціон з продажу іноземної валюти за гривні.

Як повідомляється на сайті регулятора, обсяг аукціону складе до 30 млн доларів, а заявки банків для участі в торгах приймалися до 12:00. 

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає зниження курсу гривні сезонними коливаннями та прогнозує стабільну ситуацію на валютному ринку найближчим часом. 

Раніше Національний банк України пояснив підвищену волатильність гривні на міжбанківському ринку сезонним зростанням попиту на іноземну валюту,корекцією цін на зернові і загостренням ситуації в Криму і на сході країни. 

Від початку серпня минулого року Україна не отримала жодного траншу від Міжнародного валютного фонду. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що МВФ призначив дату розгляду виділення Україні наступного траншу фінансування.