Євро-2012 в Україні сприяло зростанню внутрішнього туризму на 10%

10 Травня 2012, 16:22

На її думку, збільшення кількості туристів пов’язано із запровадженням раннього бронювання місць на об’єктах відпочинку, що допомагає клієнтам зекономити, та проведенням фіналу Євро-2012. «Батьки хочуть відправити своїх дітей на оздоровлення в Крим або ж самі відпочити на цей період в Криму чи Карпатах» – додала Прус.

Щодо цінової політики, влітку цього року доба відпочинку на базах відпочинку в Карпатах коштуватиме від 100 грн на одну особу лише зі сніданком; у Криму, починаючи від Великої Алушти, – від 240 грн з дворазовим харчуванням, на південному узбережжі Криму – від 270 грн з дворазовим харчуванням.

Лікувальні тури включають триразове харчування та оздоровлення: у санаторіях Трускавця – від 260 грн, Моршина – від 230 грн, Закарпаття – від 215 грн на добу.

Прус зазначила, що ціни на відпочинок у Карпатах лишилися на рівні минулого року, у Криму підвищились на 3-5%.

За її словами, ціни на путівки у дитячих таборах «нового покоління» цього року становитимуть від 6 тис 250 грн до 10 тис 900 грн за 17 днів з п’ятиразовим харчуванням. У цю суму входить, зокрема, доставка дітей до табору, покращені умови проживання, розважальна та навчальна програми, зустрічі з зірками естради та спорту.

Водночас представник Асоціації лідерів турбізнесу України відзначила, що цього року українські туристи почали більше цікавитись подієвим туризмом. «Вони хочуть відвідувати семінари, фестивалі – Львові, у Кам’янець-Подільському. Винні тури по Одесі, по Криму користуються великою популярністю», – сказала вона і додала, що українців також більше почали цікавити велотури, пішохідні тури в гори та екологічний туризм.

Найпопулярнішим туристичним регіоном в Україні на сьогодні є Крим, серед інших країн найбільшою популярністю в українців користуються Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати, Туреччина та Грузія.

Як повідомлялося раніше, обсяги світового туризму за останній рік досягли зростання майже на 5%

Позначки: