Євро-2012: Англія позбавила Україну можливості вийти у чвертьфінал

19 Червня 2012, 23:53

Перший тайм  закінчився з рахунком 0-0.

Проте вже на початку другого тайму, на 48-мій хвилині, Вейн Руні забив перший гол в українські ворота.

На 63-й хв Девіч після пасу Мілевського пробив по англійським воротам, проте м’яч з воротарського майданчика  вибив Тері  – бригада угорських  арбітрів не зарахувала це як гол української збірної.

У середині другого тайму на поле вийшов Андрій Шевченко, проте навіть з головним форвардом  українська команда не зрівняла рахунок.

Нагадаємо, після поразки у грі зі збірною Франції команді України для виходу до чвертьфіналу Євро-2012 було потрібно обіграти Англію у матчі 19 червня.

11 червня у своєму першому матчі збірна України  обіграла команду Швеції з рахунком 2:1.