Євлах надав слідству досьє на команду Черновецького в обмін на амністію?

30 Жовтня 2011, 15:10

«Навряд чи Євлаха міг «звільнити суддя за мільйон доларів». Рішення у справі ключової підручної фігури команди Черновецького рішення приймає Банкова. А ось те, що Євлах надав органам повне досьє на «соратників», включно з явками, паролями, прізвищами, офшорами, – це факт. У Євлаха виявилася феноменальна пам’ять», – стверджує джерело.

Тепер, за його словами, якщо навіть у суді, виступаючи як свідок у кожній зі справ київських чиновників, котрі перебувають під слідством, екс-голова земельної відмовиться від своїх показань. У слідства є необхідна інформація для того, аби самостійно довести винність фігурантів.

«Схоже, виборчий сезон-2012 у Києві обіцяє бути гучним, а інформація, отримана від Євлаха, може відіграти ключову роль у виборчій кампанії влади в столиці. Вона, влада, говоритиме про покарання винних і повернення киянам того, що у них забрав Черновецький. Що дійде до самого Черновецького, Довгого, Басса і Ко –не факт», – впевнений співрозмовник видання.

Як повідомлялось, нещодавно суд амністував Олексія Євлаха, якого обвинувачували в махінаціях із землею у Києві.

Водночас, експерти не виключають, що мера Києва Леоніда Черновецького можуть притягнути до кримінальної відповідальності напередодні виборів або під час виборчої кампанії для створення позитивної інформаційно-іміджевої картинки та залучення підтримки виборців.