Євгенія Тимошенко закликала США продовжувати тиск на українську владу

18 Травня 2012, 08:54

Виступаючи під час відеозвя`зку з Києва перед Палатою представників у Вашингтоні Євгенія Тимошенко вчергове висловила стурбованість станом здоров’я Юлії Тимошенко. 

«Я дуже боюсь за життя моєї матері, коли вона зараз у лікарні», де вона оточена медичними працівниками, які перебувають під значним тиском з боку режиму, – заявила донька екс-прем’єра так званій Гельсінській комісії з безпеки і співробітництва в Європі.

«Ми лише просимо вас продовжувати чинити тиск. Будь ласка, не залишайте нас, бо люди в Україні мають мало сили, недостатньо сильні, щоб боротися проти цієї несправедливості», – заявила Тимошенко.

«Ті, кого було ув’язнено обов’язково мають бути звільнені», – підкреслив голова комісії республіканець Кріс Сміт. Він сказав Євгенії, що сподівається скоро привезти до Києва делегацію з Конгресу, а також чекає на «рішучу» реакцію ООН на ув’язнення Тимошенко.

Євгенія Тимошенко також зазначила, що її  мати дуже переживає, щодо майбутніх виборів і попередила, що нинішні українські можновладці зроблять «усе можливе», щоб маніпулювати результатами майбутні виборів в країні.

«Режим накопичив так багато фінансової влади з допомогою різних схем і вони використають ці фінансові ресурси, щоб зробити все можливе, щоб сфальсифікувати вибори», – сказала вона.